Zveřejněno před 6 dny
Klíšská, 400 01 Ústí nad Labem, Czechia
14 100 Kč / měsíc
Bytová jednotka 2+1 s balkónem v Ústí nad Labem. Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku na Klíši v ulici Klíšská. Byt o výměře 55 m² se nachází v prvním patře cihlového domu bez výtahu. Byt je po kompletní perfektní rekonstrukci a nabízí nadstandartní pohodové bydlení. Dispozice bytu je z vstupní chodby s vestavěnou skříní, koupelny s vanou, umyvadlem a toaletou, moderní kuchyní s velkou lednicí a dvěma obytnými pokoji. Jeden menší pokoj je s orientací na východní stranu od vchodu do domu. Druhý větší pokoj s balkónem a druhou úložnou skříní je orientovaný na jihozápad. Byt je nabízený pro dlouhodobý pronájem max. pro dvě osoby. Kauce je 20tis. Kč, rezervace v kanceláři 14tis. Kč a elektrika bude převedena na nájemníka. Pokud vás byt zaujal zavolejte si o prohlídku. Nastěhování je plánované od .
Bytová jednotka 2+1 s balkónem v Ústí nad Labem. Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku na Klíši v ulici Klíšská. Byt o výměře 55 m² se nachází v prvním patře cihlového domu bez výtahu. Byt je po kompletní perfektní rekonstrukci a nabízí nadstandartní pohodové bydlení. Dispozice bytu je z vstupní chodby s vestavěnou skříní, koupelny s vanou, umyvadlem a toaletou, moderní kuchyní s velkou lednicí a dvěma obytnými pokoji.
Jeden menší pokoj je s orientací na východní stranu od vchodu do domu. Druhý větší pokoj s balkónem a druhou úložnou skříní je orientovaný na jihozápad. Byt je nabízený pro dlouhodobý pronájem max. pro dvě osoby. Kauce je 20tis. Kč, rezervace v kanceláři 14tis. Kč a elektrika bude převedena na nájemníka. Pokud vás byt zaujal zavolejte si o prohlídku. Nastěhování je plánované od .
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
3
Velikost
55 m²
Cena
14 100 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
01-06-2026
Výtah
Ano
Novostavba
Ano
Balkon
Ano
Cena za m²
256 Kč
Inzerát se nachází na adrese Klíšská, 400 01 Ústí nad Labem, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Ústí nad Labem