byt s 3 ložnicemi o velikosti 55 m² v Teplice

Buzulucká, 415 03 Teplice, Czechia

12 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+1 55m²

Byt 2+1 v Buzulucké ul. Teplice V termínu od 11. 5. do 20. 5. prosím o Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k dlouhodobému pronájmu útulný byt, na skvělé adrese Buzulucká 306, Teplice. Dispozice bytu je 2+1 a je k okamžitému nastěhování. Byt má plochu 55 m² a je v 2. podlaží klidného zrekonstruovaného družstevního domu. V okolí kompletní občanská vybavenost vč. ZŠ, lékaře, obchodů a MHD. Nájemné: 12.000 Kč / měs. - zálohy na energie (elektřina a plyn na vaření na nájemce) - voda studená (záloha k rozúčtování) 300,- Kč osoba / měsíc - voda teplá (záloha k rozúčtování) 500,- Kč osoba / měsíc - ústřední topení (záloha k rozúčtování) 2.000,- Kč - osvětlení společných prostor a výtah (pravidelná platba za službu) 200,- Kč - pevný poplatek za služby správce 380,- Kč - internet, TV (volitelné, na nájemci) Kauce: 20.000 Kč Provize RK: 12.000 Kč Požadavky: - potvrzení o zaměstnání na HPP nebo aktivní živnost - bez insolvence / exekuce v rejstřících - nekuřák, bez zvířat (není podmínkou) Uvedené výměry jsou orientační. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

55 m²

Cena

12 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Výtah

Ano

Cena za m²

218 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Buzulucká, 415 03 Teplice, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Teplice

2 ložnice byt o velikosti 47.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 47 m²

Myslbekova, 417 31 Teplice, Czechia

9 800 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 38.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 38 m²

Štúrova, 415 10 Teplice, Czechia

10 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 36 m²

Rokycanova, 417 31 Teplice, Czechia

10 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy