Pionýrská, 792 01 Bruntál, Czechia
9 000 Kč / měsíc
Pronájem bytu 2+1 v Bruntále na ul. Pionýrská Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 se zasklenou lodžií v Bruntále na ul. Pionýrská. Měsíční náklady: nájem 9.000 Kč + zálohy na služby cca 3.000 Kč dle počtu osob + elektřina, plyn Vratná kauce: 18.000 Kč Tento byt disponuje podlahovou plochou 53,9 m². Nachází se v osmém nadzemním podlaží bytového domu s výtahem. Byt sestává ze dvou obytných místností, kuchyně, vstupní chodby, koupelny s vanou a samostatné toalety. Okna jsou plastová. Součástí kuchyňské linky jsou vestavné spotřebiče - mikrovlnná trouba, pečicí trouba, myčka nádobí, plynová varná deska a digestoř. V chodbě byly instalovány prostorné vestavné skříně na míru, které poskytuji dostatek úložného prostoru. Součástí bytu je zasklená lodžie. K bytu také náleží sklep. Dům je po kompletní revitalizaci. Majitel požaduje zaměstnané nájemníky. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Pronájem bytu 2+1 v Bruntále na ul. Pionýrská Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 se zasklenou lodžií v Bruntále na ul. Pionýrská. Měsíční náklady: nájem 9.000 Kč + zálohy na služby cca 3.000 Kč dle počtu osob + elektřina, plyn Vratná kauce: 18.000 Kč Tento byt disponuje podlahovou plochou 53,9 m². Nachází se v osmém nadzemním podlaží bytového domu s výtahem. Byt sestává ze dvou obytných místností, kuchyně, vstupní chodby, koupelny s vanou a samostatné toalety.
Okna jsou plastová. Součástí kuchyňské linky jsou vestavné spotřebiče - mikrovlnná trouba, pečicí trouba, myčka nádobí, plynová varná deska a digestoř. V chodbě byly instalovány prostorné vestavné skříně na míru, které poskytuji dostatek úložného prostoru. Součástí bytu je zasklená lodžie. K bytu také náleží sklep. Dům je po kompletní revitalizaci. Majitel požaduje zaměstnané nájemníky. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
3
Velikost
54 m²
Cena
9 000 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
15-04-2026
Výtah
Ano
Cena za m²
167 Kč
Inzerát se nachází na adrese Pionýrská, 792 01 Bruntál, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Bruntál