byt s 3 ložnicemi o velikosti 54 m² v Jirkov

K. H. Máchy, 431 11 Jirkov, Czechia

9 100 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+1 54m²

Pronájem bytu 2+1, K. H. Máchy 1124, Jirkov Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 2+1 a výměře 54 m² na adrese K. H. Máchy 1124 v Jirkově. Bytová jednotka se nachází v přízemí nízkopodlažního domu. V kuchyni je kuchyňská linka s plynovými kamny a digestoří. V koupelně je vana a umyvadlová skříňka, WC odděleno. Místnosti jsou světlé a prostorné. Veškerá občanská vybavenost se nachází v těsném dosahu včetně škol, školek a obchodů. Neváhejte nás Volný od Čistý nájem: 9 100,- Kč Zálohy: Teplo: 1 700,- Kč Teplá voda: 500,- Kč Studená voda: 400,- Kč Úklid: 50,- Kč Energie společných prostor: 50,- Kč Celkem zálohy za 1 osobu: 2 700,- Kč Každá další osoba: 900,- Kč Celkem nájemné včetně záloha za 1 osobu: 11 800,- Kč Kauce: 18 000,- Kč Provize: 5 000,- Kč Energie se přepisují na nájemníka.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

54 m²

Cena

9 100 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Novostavba

Ano

Cena za m²

169 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese K. H. Máchy, 431 11 Jirkov, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Jirkov

2 ložnice byt o velikosti 33.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 33 m²

Krušnohorská, 431 13 Jirkov, Czechia

7 800 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 34.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 34 m²

Smetanovy sady, Nové Vinařice, Jirkov, SO ORP Chomutov, Czechia

8 500 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 36 m²

Ervěnická, 431 11 Jirkov, Czechia

8 700 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy