Sídliště, 357 01 Rotava, Czechia
10 000 Kč / měsíc
Pronájem bytu 2+1, 53m², Rotava okr Sokolov Nabízíme k pronájmu byt 2+1 o výměře 53 m² ve městě Rotava, který se nachází v 6. patře zatepleného panelového domu s výtahem. Byt je v dobrém stavu, k dispozici je kuchyňská linka s plynovým sporákem. Byt se pronajímá bez nábytku, což umožňuje nájemníkům zařídit si bydlení podle vlastních představ. K bytu náleží sklep. Na parkovišti u domu je dostatek parkovacích míst. V blízkosti domu se nachází veškerá občanská vybavenost. Nájemné činí 10.000 Kč měsíčně. Zálohy na služby se stanovují podle počtu osob. Elektřina a plyn se převádějí na nájemníka. Ohledně prohlídek a dalších informací prosím Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Pronájem bytu 2+1, 53m², Rotava okr Sokolov Nabízíme k pronájmu byt 2+1 o výměře 53 m² ve městě Rotava, který se nachází v 6. patře zatepleného panelového domu s výtahem. Byt je v dobrém stavu, k dispozici je kuchyňská linka s plynovým sporákem. Byt se pronajímá bez nábytku, což umožňuje nájemníkům zařídit si bydlení podle vlastních představ. K bytu náleží sklep.
Na parkovišti u domu je dostatek parkovacích míst. V blízkosti domu se nachází veškerá občanská vybavenost. Nájemné činí 10.000 Kč měsíčně. Zálohy na služby se stanovují podle počtu osob. Elektřina a plyn se převádějí na nájemníka. Ohledně prohlídek a dalších informací prosím Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
3
Velikost
53 m²
Cena
10 000 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
06-05-2026
Výtah
Ano
Novostavba
Ano
Cena za m²
189 Kč
Inzerát se nachází na adrese Sídliště, 357 01 Rotava, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Rotava