byt s 2 ložnicemi o velikosti 53 m² v Svatava

Pobřežní 397, 357 03 Svatava, Czechia

12 100 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+1 53

Nabízím vám k pronájmu udržovaný byt, který se nachází v ulici Pobřežní v obci Svatava. Měsíční nájemné je stanoveno na 12 100 Kč, ke kterému se hradí zálohy na služby ve výši 1 000 Kč pro jednu osobu, přičemž za každou další osobu se tato částka navyšuje o 500 Kč. Při zahájení nájemního vztahu se skládá vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů a provize pro realitní kancelář ve výši 13 100 Kč je splatná již při podpisu rezervační smlouvy. Náklady na elektrickou energii a plyn nejsou zahrnuty v ceně služeb a nájemce si je přepisuje přímo na sebe u vybraného dodavatele. Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte si sjednat prohlídku prostřednictvím

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

53 m²

Cena

12 100 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

228 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Pobřežní 397, 357 03 Svatava, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Svatava

3 ložnice byt o velikosti 53.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 53 m²

Pobřežní, 357 03 Svatava, Czechia

12 100 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy