byt s 2 ložnicemi o velikosti 52 m² v Liberec

Liberec, Okres Liberec, Czech Republic

15 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+1 52 m², Liberec I-Staré Město

N50847 Nabízíme k dlouhodobému pronájmu příjemný a světlý byt o dispozici 2+1 s komorou, který se nachází v 1. patře panelového domu s výtahem, v klidné a oblíbené části Liberce – Ruprechtice. Byt je orientován na jihovýchod do vnitrobloku, mimo hlavní komunikaci, což zajišťuje klidné bydlení. Je po rekonstrukci a připraven k okamžitému nastěhování. Samozřejmostí jsou plastová okna se žaluziemi, podlahy tvoří kombinace dlažby, vinylu a koberce v ložnici. Vytápění a ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kotel, díky kterému máte spotřebu pod kontrolou a můžete optimalizovat měsíční náklady. Byt se pronajímá částečně vybavený: Kuchyně: kuchyňská linka, elektrický sporák, odsavač par, myčka nádobí Ložnice: prostorná vestavná skříň Předsíň: věšáková stěna a botník Velkou výhodou je lokalita s kompletní občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti – školy, školky, obchody, MHD i příroda pro volnočasové aktivity. Parkování je možné v okolí domu. Nájemné a podmínky: Nájem: 15.000 Kč / měsíc Služby: 2.442 Kč / měsíc Elektřina a Plyn: přepis na nájemce Kauce: 30.000 Kč Provize RK: 15.000 Kč Byt je k dispozici od 15. - 20. května 2026. Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

52 m²

Cena

15 000 Kč

Cena za m²

288 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Liberec, Okres Liberec, Czech Republic

Načítání mapy

Související nabídky, Liberec

2 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 45 m²

Kancelář Euroregionu Nisa, 1. máje, 460 02 Liberec, Czechia

12 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 45 m²

Kancelář Euroregionu Nisa, 1. máje, 460 02 Liberec, Czechia

12 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 49.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 49 m²

Liberec, Okres Liberec, Czech Republic

12 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy