Zveřejněno dnes

byt s 3 ložnicemi o velikosti 51 m² v Praha

Žižkov, Praha 3, Czech Republic

22 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 13-04-2026

Pronájem bytu 2+1 51m²

Pronájem světlého bytu 2+1, 51 m² , panel, 3. patro Praha 3, K Lučinám Exkluzivně nabízíme k pronájmu útulný a světlý byt o dispozici 2+1 a velikosti 51 m², situovaný ve 3. patře udržovaného domu bez výtahu v ulici K Lučinám, Praha 3 Byt prošel vkusnou rekonstrukcí a nabízí příjemné moderní bydlení. Dominantou je prostorný obývací pokoj s pohodlnou sedací soupravou a jídelním koutem, navazující na samostatnou kuchyň s moderní kuchyňskou linkou, vestavěnou troubou, varnou deskou a dostatkem úložného prostoru. Ložnice je velmi prostorná a nabízí dostatek místa jak pro spaní, tak i pracovní kout nebo domácí kancelář. Velkou výhodou bytu jsou velká okna, díky kterým je interiér krásně prosvětlený po celý den. Byt působí čistě, vzdušně a je připraven k okamžitému nastěhování. Byt je plně zařízen . Občanská v Základní informace: dispozice: 2+1 podlahová plocha: 51 m² lokalita: K Lučinám, Praha patro: 3. patro (bez výtahu) cena: služby: 4 000 Kč /měsíc, el. přepis na Nájemce (cca 700 Kč/měs. ) volné: ihned Byt se nachází v klidné lokalitě s dobrou dostupností MHD, kompletní občanskou vybaveností a dostatkem zeleně v okolí. Velkou výhodou je základní škola i mateřská škola v bezprostřední blízkosti domu. Možnost parkování před domem. V případě zájmu o více informací nebo prohlídku nás neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

51 m²

Cena

22 900 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

13-04-2026

Cena za m²

449 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Žižkov, Praha 3, Czech Republic

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 48.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 48 m²

Nad Primaskou, 100 00 Prague, Czechia

18 400 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 45 m²

Ohradní, Michelská, 140 00 Prague, Czechia

18 400 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 60.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 60 m²

Novákových, 180 48 Prague, Czechia

18 490 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy