byt s 3 ložnicemi o velikosti 50 m² v Praha

Letňany, Praha 18, Czech Republic

21 990 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 07-05-2026

Pronájem bytu 2+1 50m²

Pronájem bytu 2+1 50 m², balkon a sklep, Praha - Letňany K dlouhodobému pronájmu nabízíme příjemný byt o dispozici 2+1 v ulici Frýdecká, Praha – Letňany. Byt nabízí praktické dispoziční řešení a pohodlné bydlení v oblíbené lokalitě s výbornou občanskou vybaveností. Součástí bytu je plně vybavená kuchyňská linka se spotřebiči, která poskytuje dostatek prostoru pro vaření i stolování. Obývací pokoj je světlý a vzdušný, zároveň z něj vede přímý vstup na balkon, kde si můžete vychutnat ranní kávu nebo chvíle odpočinku. Byt dále nabízí samostatnou ložnici zajišťující dostatek soukromí. V koupelně naleznete vanu a umyvadlo, toaleta je odděleně, což zvyšuje komfort bydlení. K dispozici je také sklep. Praha – Letňany patří mezi velmi vyhledávané lokality díky kombinaci klidného prostředí a skvělé dostupnosti do centra města. V okolí se nachází kompletní občanská vybavenost – supermarkety, restaurace, kavárny, školy, školky i zdravotnická zařízení. Jen pár minut od domu najdete obchodní centrum Letňany, fitness centra nebo aquapark. Výbornou dopravní dostupnost zajišťuje metro C – Letňany, autobusové linky i rychlé napojení na městský okruh. Milovníci sportu a přírody ocení blízkost parků, cyklostezek a možností pro volnočasové aktivity. Byt připraven k nastěhování IHNED. * v inzerci je použita vizualizace. Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte S Garantovaný Nájem automaticky získáváte: - Plně pojištěný byt s non stop asistenční linkou, kdy pojištění se vztahuje navíc i na běžnou odpovědnost za škody způsobené v běžném životě, prodlouženou záruku spotřebičů o 2 roky a nebo servisní techniky v případě pojistné události (práce zámečníka, opravy havárií). - Zákaznický servis pro Vás od 7:00 – 18:00 pro řešení vašich dotazů a požadavků. T: + Technickou podporu (pro případ, že budete chtít pomoci s technickými záležitostmi na bytě. Zařídíme přepis energií. Možnost výměny bytu za větší/menší/jinde z portfolia bytů GarantovanyNajem nebo ROI Estate (Brno, Praha a další města). Podnajmout si byt nebylo nikdy snazší a efektivnější.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

50 m²

Cena

21 990 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

07-05-2026

Balkon

Ano

Cena za m²

440 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Letňany, Praha 18, Czech Republic

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 55.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 55 m²

Prosek, Prague, Czechia

17 700 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 55.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 55 m²

Veltruská, 190 00 Prague, Czechia

17 700 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 45 m²

Doležalova, 198 00 Prague, Czechia

17 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy