Zveřejněno včera
Pobřežní, 186 00 Prague, Czechia
24 000 Kč / měsíc
Podnájem 2+1 v ulici Pobřežní, Praha 8 - Karlín Nabízíme k pronájmu prakticky řešený byt 2+1 o podlahové ploše 52,5 m² (užitná plocha cca 50 m²), který se nachází ve 3. patře cihlového domu v žádané lokalitě pražského Karlína. Byt je situován v domě, který právě prochází celkovou revitalizací, přičemž do budoucna je v plánu také výstavba výtahu. Unikátnost bydlení podtrhuje vstup do bytu přes pavlač v klidném vnitrobloku a možnost vchodu do domu z ulic Pobřežní i Sokolovská. Dispozice bytu zahrnuje dva samostatné neprůchozí pokoje, které jsou pro efektivní využití prostoru oba vybaveny spacím patrem. Mezi pokoji se nachází kuchyně s moderní kuchyňskou linkou. Byt dále disponuje modernizovanou koupelnou. Interiér je nabízen jako nezařízený a před předáním novému nájemci bude čerstvě vymalován. Vytápění je zajištěno moderními nástěnnými přímotopy a ohřev vody elektrickým bojlerem. Výhodou bytu jsou nízké provozní náklady. Měsíční nájemné činí 24.000 Kč, zálohy na služby jsou stanoveny na cca 2.000 Kč měsíčně a elektřina bude přepsána přímo na nájemce. Jistota ve výši jednoho měsíčního nájmu. Vhodné i pro spolubydlení. Lokalita Karlína nabízí perfektní občanskou vybavenost a skvělou dopravní dostupnost do centra města. V případě zájmu o prohlídku nebo další informace neváhejte
Podnájem 2+1 v ulici Pobřežní, Praha 8 - Karlín Nabízíme k pronájmu prakticky řešený byt 2+1 o podlahové ploše 52,5 m² (užitná plocha cca 50 m²), který se nachází ve 3. patře cihlového domu v žádané lokalitě pražského Karlína. Byt je situován v domě, který právě prochází celkovou revitalizací, přičemž do budoucna je v plánu také výstavba výtahu. Unikátnost bydlení podtrhuje vstup do bytu přes pavlač v klidném vnitrobloku a možnost vchodu do domu z ulic Pobřežní i Sokolovská. Dispozice bytu zahrnuje dva samostatné neprůchozí pokoje, které jsou pro efektivní využití prostoru oba vybaveny spacím patrem. Mezi pokoji se nachází kuchyně s moderní kuchyňskou linkou.
Byt dále disponuje modernizovanou koupelnou. Interiér je nabízen jako nezařízený a před předáním novému nájemci bude čerstvě vymalován. Vytápění je zajištěno moderními nástěnnými přímotopy a ohřev vody elektrickým bojlerem. Výhodou bytu jsou nízké provozní náklady. Měsíční nájemné činí 24.000 Kč, zálohy na služby jsou stanoveny na cca 2.000 Kč měsíčně a elektřina bude přepsána přímo na nájemce. Jistota ve výši jednoho měsíčního nájmu. Vhodné i pro spolubydlení. Lokalita Karlína nabízí perfektní občanskou vybavenost a skvělou dopravní dostupnost do centra města. V případě zájmu o prohlídku nebo další informace neváhejte
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
3
Velikost
50 m²
Cena
24 000 Kč
Cena za m²
480 Kč
Inzerát se nachází na adrese Pobřežní, 186 00 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha