byt s 3 ložnicemi o velikosti 50 m² v Havířov

Anglická 760/5d, 736 01 Havířov, Czechia

6 850 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+1 50 m2, Havířov-Šumbark - Havířov - Šumbark

Hledáte místo, kde si odpočinete, zpomalíte… a přitom máte všechno důležité na dosah ruky? Šumbark je přesně takové místo – kombinace klidného bydlení v zeleni a skvělé dostupnosti do města. Byt je po rekonstrukci s krásně prostornou kuchyní, kde se vejde i větší posezení nebo dětský koutek. Koupelna s vanou je po kompletní rekonstrukci. Pokoje jsou neprůchozí. Tahle lokalita vás okouzlí svou atmosférou. Působí téměř venkovsky, ale přitom nabízí kompletní komfort pro každodenní život. V okolí najdete mateřskou i základní školu, dětská hřiště, poštu, obchody i další služby. Parkování? Bez stresu – pohodlně v okolí domu. Doprava je rychlá a jednoduchá. Máte k dispozici MHD i vlak, takže se bez problémů dostanete do práce i za zábavou. A když budete chtít vypnout? Stačí vyrazit směrem na Beskydy. Čekají vás turistické i cyklistické trasy, v zimě pak zasněžená příroda a klid, který jinde nenajdete. Tohle není jen lokalita. To je životní styl – klidný, pohodový a zároveň perfektně dostupný. Domluvte si prohlídku a přijďte se přesvědčit, proč se právě tady tak dobře bydlí.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

50 m²

Cena

6 850 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Parkování

Ano

Cena za m²

137 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Anglická 760/5d, 736 01 Havířov, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Havířov

2 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 28 m²

Opletalova 606/8, 736 01 Havířov, Czechia

5 950 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 28 m²

Opletalova 609/1, 736 01 Havířov, Czechia

6 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 28 m²

Opletalova 609/1, 736 01 Havířov, Czechia

6 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (50.0 m²) k pronájmu v Havířov (Anglická 760/5d, 736 01 Havířov, Czechia) – rentola.cz