byt s 3 ložnicemi o velikosti 49 m² v Bílina

Fügnerova, 418 01 Bílina, Czechia

9 300 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-02-2026

Pronájem bytu 2+1 49m²

Pronájem bytu 2+1 + L, ulice Fügnerova v Bílině Nabízíme k pronájmu byt 2 + 1 v osobním vlastnictví s lodžií, nacházející se ve věžovém domě na adrese Fügnerova č. p. 254, v části obce Pražské Předměstí, obec Bílina. Tento byt se nachází ve 9. patře z celkových 13 podlaží objektu, což zajišťuje nádherný výhled do okolí. Celková užitná plocha bytu činí 49 m². Byt je pronajímán bez nábytku. Velmi dobrý stav objektu zaručuje pohodlné a bezpečné bydlení. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně obchodů, škol a zdravotnických zařízení, což zajišťuje pohodlný každodenní život. Díky umístění ve vyšším patře je byt příjemně prosvětlený a poskytuje dostatek přirozeného světla během celého dne. Nájem pro 2 osoby 9 300,-Kč plus 4 700,-Kč služby, celkem 14 000.-Kč/ měsíčně, elektřina bude převedena na nájemníka. Při podepsání nájemní smlouvy se skládá Nájemné plus vratná kauce 14 000,-Kč plus provize RK 10 000,-Kč V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

49 m²

Cena

9 300 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-02-2026

Cena za m²

190 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Fügnerova, 418 01 Bílina, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Bílina

2 ložnice byt o velikosti 54.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 54 m²

Sídliště Za Chlumem, 418 00 Bílina, Czechia

7 920 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 54.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 54 m²

Sídliště Za Chlumem, 418 00 Bílina, Czechia

7 920 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 37 m²

Sídliště Za Chlumem, 418 00 Bílina, Czechia

8 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy