byt s 3 ložnicemi o velikosti 47 m² v Olomouc

Skupova, 772 00 Olomouc, Czechia

14 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-04-2026

Pronájem bytu 2+1 47m²rezervováno

Pronájem byt 2+1, 47m², Olomouc, Nové Sady Hledáte moderní a klidné bydlení v Olomouci s výbornou dostupností do centra? Právě pro Vás máme zajímavou nabídku. Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu světlý, útulný a kompletně zrekonstruovaný byt o dispozici 2+1 na ulici Skupova v Olomouci. Byt se nachází v 8. nadzemním podlaží panelového domu s výtahem a nabízí příjemné bydlení v klidné lokalitě s krásným výhledem do okolí. Byt o celkové ploše 47 m² prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí prakticky řešený prostor. Dominantou pokoje je světlý obývací pokoj propojený s kuchyňskou částí, který vytváří příjemné místo pro každodenní život i odpočinek. Dále je k dispozici samostatná ložnice, moderní koupelna a neprůchozí chodba s dostatkem prostoru pro úložné řešení. Součástí bytu je také sklepní kóje o velikosti 2 m². Velkou předností bytu je orientace oken na jihozápad, díky které je byt krásně prosvětlený po celý den. Z vyššího patra se navíc nabízí příjemný otevřený výhled do okolí. Lokalita nabízí skvělé zázemí pro pohodlný každodenní život. V bezprostřední blízkosti najdete supermarket, obchody, školu, školku, sportoviště i zastávky MHD. Do centra města se tak dostanete rychle a pohodlně. Finanční podmínky: Nájemné: 14 900 KČ Zálohy na služby: nízké Provize realitní kanceláře: 15 000 KČ Vratná kauce: 32 000 KČ Elektřinu si nový nájemce přepisuje na sebe. Tento byt je vhodnou volbou pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají komfortní bydlení s výbornou dostupností do centra města. V případě zájmu o více informací nebo sjednání prohlídky nás neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

47 m²

Cena

14 900 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-04-2026

Výtah

Ano

Novostavba

Ano

Venkovské

Ano

Cena za m²

317 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Skupova, 772 00 Olomouc, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Olomouc

2 ložnice byt o velikosti 31.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 31 m²

Hraniční, 783 01 Olomouc, Czechia

12 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 67.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 67 m²

Ostružnická, 771 00 Olomouc, Czechia

12 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 44.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 44 m²

Dlouhá, 771 00 Olomouc, Czechia

12 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy