Zveřejněno před 4 dny

byt s 3 ložnicemi o velikosti 45 m² v Praha

Vrbenského 1640/43, 170 00 Prague, Czechia

30 250 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+1 45 m2, Praha - Holešovice

Nabízíme k pronájmu útulný a plně zařízený byt 2+1 s balkonem orientovaným do klidného vnitrobloku v atraktivní části Prahy 7 – Holešovice. Byt je ideální pro dvě osoby, studenty, spolubydlení i pracující, kteří hledají pohodlné bydlení v blízkosti centra. Byt disponuje kompletně vybavenou kuchyní s moderními spotřebiči, dvěma samostatnými neprůchozími pokoji, předsíní a koupelnou s pračkou a toaletou. Veškeré vybavení včetně nábytku je součástí pronájmu, což umožňuje okamžité nastěhování. Velkou výhodou je balkon s příjemným výhledem do zeleného vnitrobloku, který poskytuje klidné místo pro odpočinek mimo ruch města. Komfort bydlení doplňují venkovní rolety. K bytu je možné si dále pronajmout garážové stání v domě, což představuje výrazný benefit v této vyhledávané části města. Elektřina a internet budou převedeny na nájemce. Holešovice patří mezi nejvyhledávanější lokality díky své kombinaci městského života a blízkosti přírody. V okolí najdete širokou nabídku kaváren, restaurací, obchodů i služeb. V docházkové vzdálenosti je park Stromovka, ideální pro relaxaci i sportovní aktivity. Výborná dopravní dostupnost zajišťuje rychlé spojení do centra i dalších částí Prahy. Byt je k dispozici od 1. 6. 2026. V případě zájmu o více informací nebo domluvení prohlídky prosím vyplňte poptávkový formulář, rádi se vám ozveme.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

45 m²

Cena

30 250 Kč

Cena za m²

672 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Vrbenského 1640/43, 170 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 53.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 53 m²

SO Praha 4, Prague, Czechia

24 275 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 60.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 60 m²

Nad Okrouhlíkem, 180 81 Prague, Czechia

24 300 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 53.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 53 m²

K Otočce 1417/10, 143 00 Prague, Czechia

24 400 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy