byt s 3 ložnicemi o velikosti 41 m² v Brno

Horova, 616 00 Brno, Czechia

14 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-05-2026

Pronájem bytu 2+1 41m²

Pronájem zařízeného bytu 2+1, Brno – Žabovřesky, ul. Horova S pověřením majitele nabízíme k pronájmu útulný, kompletně zařízený byt 2+1 o celkové ploše 41 m², nacházející se v 1. patře cihlového bytového domu s výtahem na ulici Horova v oblíbené lokalitě Brno – Žabovřesky. Dispozice bytu zahrnuje obývací pokoj (16 m²), ložnici (9 m²), kuchyni (7 m²), koupelnu (5 m²) a předsíň (4 m²). K bytu nenáleží sklep. Z obývacího pokoje se dále vchází do kuchyně a z ní následně do koupelny, což znamená, že jednotlivé místnosti nemají samostatné vstupy. Byt je vybaven nábytkem i spotřebiči: • obývací pokoj: sedací souprava, stolek, šatní skříň • kuchyně: kuchyňská linka, nová elektrická trouba, sklokeramická varná deska, lednice s mrazákem, digestoř, jídelní stůl se židlemi • ložnice: dvoulůžko, noční stolek, police • koupelna: sprchový kout, pračka, koupelnový nábytek, elektrický žebřík • předsíň: předsíňová stěna Byt je vhodný maximálně pro 2 osoby, nekuřáky, bez domácích mazlíčků. Z důvodu průchozích místností a absence samostatných vstupů do pokojů není byt vhodný pro studenty či spolubydlení. Preferován je dlouhodobý pronájem. Výborná dostupnost MHD – zastávka tramvaje (linky 3 a 10) se nachází pouhých 100 m od domu. Byt je připravený k nastěhování. Majitel požaduje vratnou jistotu ve výši 18.000 Kč. Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) je aktuálně ve zpracování, dočasně uvádíme třídu G. Cena: 14.500 Kč/měsíc + 4.500 Kč (paušální platba za energie - vytápění, elektřina, vodné-stočné)

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

41 m²

Cena

14 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-05-2026

Zařízené

Ano

Výtah

Ano

Novostavba

Ano

Cena za m²

354 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Horova, 616 00 Brno, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Brno

2 ložnice byt o velikosti 34.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 34 m²

Palackého třída, 612 00 Brno, Czechia

11 900 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 34.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 34 m²

Palackého třída, 612 00 Brno, Czechia

11 900 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 37.61 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 38 m²

Božetěchova, 612 00 Brno, Czechia

12 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy