byt s 3 ložnicemi o velikosti 105 m² v Jihlava

Mahlerova, 586 01 Jihlava, Czechia

17 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-06-2026

Pronájem bytu 2+1 105m²

Nabízíme k pronájmu zděný velkometrážní byt 2+1 poblíž centra Jihlavy, Mahlerova ulice Pronájem zděného bytu 2+1 včetně možnosti užívání zahrady a vyhřívaného bazénu se slanou vodou, Mahlerova ul., Jihlava Jedná se o nadstandardně řešený zděný byt 2+1 umístěný ve druhém obytném podlaží bytového domu. Jedná se o velký byt o podlahové ploše přes 100 m², který je dispozičně řešený jako 2+1 s koupelnou se sprchovým koutem a samostatné WC + technická místnost s pračkou a sušičkou. Po vstupu do bytu je k dispozici prostorná vstupní chodba s originální dekorací. Dále jsou obyvatelům k dispozici dva samostatné pokoje a prostorná vybavená kuchyně. Ze vstupní chodby se samostatně vstupuje do všech místností bytu. Pronajímatel přenechává tento byt s veškerým vybavením a zařízením. Nedílnou součástí nájmu je zde bonus ve smyslu užívání zahrady, lehátek, sezení se slunečníky a hlavně vyhřívaného bazénu se slanou vodou. Všechny prostory bytu i zahrady jsou pokryty výkonnou WIFI poskytovanou zdarma. Vzhledem k tomu, že je bytový dům umístěný v širším centru, jedná se o unikátní koncept, kdy nájemníci bydlí sice v centru města, ale vzhledem k dispozičnímu řešení samostatného domu a navazujícího vnitrobloku, si tak mohou užívat klidu zahrady a také zmíněného bazénu, což je jedinečná přidaná hodnota. Při vzniku nájemního vztahu platí nájemce 17.000,-Kč jako vratnou kauci, 17.000,-Kč je poplatek kanceláři a 17.000,-Kč je platba nájemného za 1. měsíc bydlení. Byt bude připraven k nastěhování od . Bližší informace Vám rádi poskytneme při osobním jednání.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

105 m²

Cena

17 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-06-2026

S bazénem

Ano

Cena za m²

162 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Mahlerova, 586 01 Jihlava, Czechia

Načítání mapy

Související inzerát ve městě Jihlava

2 ložnice byt o velikosti 42.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 42 m²

Třebízského, 586 01 Jihlava, Czechia

13 990 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 63.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 63 m²

Jihlava, Havlíčkova, 586 01 Jihlava, Czechia

14 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 55.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 55 m²

Březinova, 586 01 Jihlava, Czechia

14 000 Kč / měsíc

Prozkoumej vyhledávání pronájmů nemovitostí ve svém okolí