byt s 1 ložnicí o velikosti 53 m² v Slavkov u Brna

Zelnice II., 684 01 Slavkov u Brna, Czechia

13 700 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+KK ve Slavkově u Brna

Exkluzivní pronájem moderního bytu 1+kk s terasou – Slavkov u Brna V atraktivní a dynamicky se rozvíjející lokalitě Slavkov u Brna, ulice Zelnice II, nabízíme k pronájmu stylový byt 1+kk, který splňuje požadavky moderního a komfortního bydlení. Byt se nachází v reprezentativním cihlovém domě ve výborném technickém stavu a nabízí užitnou plochu 30,2 m 2 , chytře řešenou tak, aby poskytovala maximální pohodlí i funkčnost. Dominantou bytu je bezesporu prostorná terasa o velikosti 18,8 m 2 , ideální pro ranní kávu, večerní relaxaci či setkání s přáteli v soukromí. Součástí nabídky je také sklep o výměře 2 m 2 , který poskytuje praktický úložný prostor. Byt je umístěn v 1. nadzemním podlaží pětipodlažního domu s výtahem, což zajišťuje komfortní a bezbariérový přístup. Rezidentům je k dispozici vyhrazené parkovací místo (za měsíční poplatek). Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě a nabízí výbornou dopravní dostupnost – vlakové i autobusové spojení v docházkové vzdálenosti a rychlý nájezd na dálnici. Byt je částečně vybaven, což dává budoucímu nájemci možnost doladit interiér dle vlastního stylu a vkusu. Lokalita Slavkov u Brna nabízí ideální rovnováhu mezi klidným bydlením a plnohodnotným městským zázemím. Finanční podmínky: Nájemné: 13.000 Kč / měsíc Zálohy na služby: 2.000 Kč / měsíc Cena internetového připojení není zahrnuta v uvedených cenách. Elektřina: převod na nájemce Vratná kauce: 20.000 Kč Provize RK: 13.000 Kč + DPH (15.730 Kč) Tento byt nabízí výjimečné bydlení pro ty, kteří hledají kvalitu, styl a komfort. Neváhejte nás

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

53 m²

Cena

13 700 Kč

Cena za m²

258 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Zelnice II., 684 01 Slavkov u Brna, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Slavkov u Brna

2 ložnice byt o velikosti 44.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 44 m²

Slovanská, 684 01 Slavkov u Brna, Czechia

15 900 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 52.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 52 m²

Slovanská, 684 01 Slavkov u Brna, Czechia

15 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy