byt s 1 ložnicí o velikosti 34 m² v Praha

U Sladovny 196, 154 00 Prague, Czechia

13 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk, U Sladovny

Popis projektu Volné od . Nabízíme k pronájmu krásný byt 1+kk, plochou 34 m², který se nachází v přízemí dobře udržovaného domu v Lochkově. Byt je vybaven moderní kuchyňskou linkou se spotřebiči (varná deska, trouba, digestoř, myčka). Obývací část je nezařízena. Moderní koupelna je vybavena vanou a toaletou. V místě je výborná občanská vybavenost - sportoviště, obchody, dětská hřiště. V docházkové vzdálenosti od domu je autobusová zastávka s výbornou dostupností na metro Anděl. Měsíční nájem - 13900 Kč, záloha za služby spojené s užíváním bytu 2900 Kč (včetně internetu), + elektřina (800 kč) se převádí na nájemníka, kauce 25200 Kč, provize 16800 kč + DPH. Poznámka k ceně: + zálohy na služby 2900 kč včetně internetu + elektřina (800 kč), vratná kauce 25200 Kč, provize 16800 kč + DPH

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

34 m²

Cena

13 900 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Novostavba

Ano

Cena za m²

409 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese U Sladovny 196, 154 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 110.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 110 m²

Factory Souvenir shop, Jilská, 116 65 Prague, Czechia

11 338 € / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 21.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 21 m²

Mošnova, 150 00 Prague, Czechia

11 490 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 3.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 3 m²

Mošnova, 150 00 Prague, Czechia

11 490 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy