byt s 1 ložnicí o velikosti 25 m² v Liberec

Základní škola Švermova, Švermova, 460 07 Liberec, Czechia

9 990 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk s odděleným spaním v patře v Liberci, ul. Švermova

Pronájem bytu 1+kk s odděleným spaním v patře v Liberci, ul. Švermova k dispozici od června 2026. Služby se nepřepisují na nájemce, zůstávají za výhodných podmínek na majiteli. Byt o výměře 24,5 m2 se nachází ve 2.NP zděného domu po kompletní rekonstrukci. V bytě kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (sklokeramická varná deska, digestoř, myčka, lednice), koupelna se sprchovým koutem, pračkou a wc, v místnostech na podlahách lino, v koupelně dlažba. V ceně nájmu nejsou zahrnuty poplatky za služby ve výši 2.900,- Kč (vytápění, voda, elektřina, správa domu, havarijní servis), v domě je společná TV anténa, internet je zdarma. Vratná kauce ve výši jednoho nájmu a služeb, provize RK ve výši jednoho nájmu + DPH. Bližší informace u makléřky. ET-G

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

25 m²

Cena

9 990 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

400 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Základní škola Švermova, Švermova, 460 07 Liberec, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Liberec

2 ložnice byt o velikosti 55.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 55 m²

Frýdlantská, 460 59 Liberec, Czechia

10 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 35 m²

Horní Růžodol, Czech Republic

11 600 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy