byt s 1 ložnicí o velikosti 21 m² v Ostrava

Ostrava, okres Ostrava-město, Czechia

8 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk s lodžií, ul. Francouzska, Ostrava / Poruba

Nabízíme Vám dlouhodobý pronájem bytu 1+kk s lodžií na ul. Francouzské v Ostravě Porubě. Byt prošel rekonstrukci, dům je po revitalizací. Velký bonus tohoto bytu je nová prostorná lodžií. V pokoji je kuchyňská linka s elektrickou troubou, s varnou deskou a s digestoři. V koupelně je sprcha a místo pro pračku. V pokoji a na chodbě plovoucí podlaha, v koupelně a na WC dlažba. WC samostatné. Byt se nachází na strategickém místě, vše je blízkosti, lékaři, obchody, hypermarket, aj. Nájemné 8.000,- plus zálohy 1.425,- Kč, plus kauce 20.000,-Kč. Plus RK provize 8.000,- Kč. Doporučuji prohlídku. Poznámka k ceně: + zálohy 1.425,- Kč, + kauce 20.000,- Kč, + elektřina a internet

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

21 m²

Cena

8 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

381 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Ostrava, okres Ostrava-město, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Ostrava

1 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 36 m²

Ruská, 706 02 Ostrava, Czechia

6 480 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 36 m²

Ruská, 703 00 Ostrava, Czechia

6 480 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 31.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 31 m²

Chopinova, 702 72 Ostrava, Czechia

6 700 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (21.0 m²) k pronájmu v Ostrava (Ostrava, okres Ostrava-město, Czechia) – rentola.cz