byt s 1 ložnicí o velikosti 91 m² v Frýdek-Místek

Klicperova 386, 738 01 Frýdek-Místek, Czechia

9 600 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk s lodžií, os.vl. o rozloze 32,91 m2, ul. Klicperova, Frýdek-Místek

Hledáte malý a útulný byt v klidné lokalitě? Pak vás zvu na prohlídku bytu 1+kk v osobním vlastnictví s prostornou lodžií na ul. Klicperova ve Frýdku-Místku. Byt o velikosti 32.91 m 2 užitné a 27.62 m 2 podlahové plochy se nachází ve 4 NP panelového domu. V roce 2019 zde byla provedena kompletní rekonstrukce, při níž bylo vyzděno bytové jádro, všude byla udělaná nová elektroinstalace, vybavena novou sanitou byla koupelna, podlaha v místnosti pokrytá PVC, samozřejmostí je výměna kuchyňské linky. Součástí vybavení je koupelnový nábytek a pračka, jinak bude byt nezařízen. V současné době je již byt prázdný. Velkou výhodou je prostorná zasklená lodžie s výhledem na Lysou horu a Beskydy. K bytu náleží také sklepní koje. Díky výtahu na patře se jedná o byt bezbariérový. Rozsáhlou rekonstrukcí prošel celkově i dům, který je zateplený, vyměněna jsou plastová okna a zasklená lodžie, došlo také ke kompletní rekonstrukci schodiště a zábradlí při vstupu do domu. O dům je velmi dobře pečováno. Jedná se o lokalitu s velmi dobrou občanskou dostupností a vybaveností (obchod, MHD, nemocnice atd.) Cena nájmu je včetně zálohy na vodu a teplo, kauce 16.000,- Kč. Elektřinu si nájemník hradí sám, plyn v bytě není. S ohledem na velikost bytu hledáme k užívání pouze 1 osobu, k dispozici ihned po vyřízení formalit. Z důvodu, že mi nebyl předán průkaz energetické náročnosti budovy jsem ze zákona povinna uvádět energetickou třídu G, i když je díky zateplení energetická třída lepší.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

91 m²

Cena

9 600 Kč

Cena za m²

105 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Klicperova 386, 738 01 Frýdek-Místek, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Frýdek-Místek

1 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 24 m²

Janáčkova, 738 02 Frýdek-Místek, Czechia

7 918 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 37 m²

Jana Švermy, 738 01 Frýdek-Místek, Czechia

7 950 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 35 m²

Jana Švermy, 738 01 Frýdek-Místek, Czechia

7 950 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy