byt s 1 ložnicí o velikosti 37 m² v Poděbrady

Čechova 1445, 290 01 Poděbrady, Czechia

11 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+KK s balkonem, 37m2, Poděbrady

Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem velice hezkého a slunného bytu o dispozici 1+KK a celkové ploše 37m2. Byt se nachází ve 2.patře cihlové novostavby v klidné ulici Čechova v Poděbradech. Byt se skládá ze vstupní chodby, koupelny se sprchovým koutem a toaletou, prostorné místnosti s kuchyní a vstupem na balkon s výhledem do parku před domem. Byt má kompletně vybavenou kuchyň: sklokeramická deska, trouba, digestoř, myčka a úložné prostory, barový (jídelní stůl) stůl. K jednotce patří sklepní kóje v suterénu domu. Jedná se o velice hezký byt v klidné lokalitě Poděbrad s dobrou dostupností do centra města a vlakové nádraží. Veškerá občanská vybavenost v místě (supermarket Kaufland v docházkové vzdálenosti). Vratná kauce 11.900 Kč. Provize 15.000 Kč. Pro více informací, mě prosím

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

37 m²

Cena

11 900 Kč

Cena za m²

322 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Čechova 1445, 290 01 Poděbrady, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Poděbrady

1 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 28 m²

Čechova, 290 01 Poděbrady, Czechia

12 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 46.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 46 m²

Jiřího náměstí, 290 33 Poděbrady, Czechia

13 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy