byt s 1 ložnicí o velikosti 19 m² v Ústí nad Labem

Prostřední 161/19, 400 01 Ústí nad Labem, Czechia

1 897 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

pronájem bytu 1+kk Prostřední, Ústí nad Labem

Nabízíme Vám k pronájmu útulný a cenově dostupný byt o dispozici 1+kk a podlahové výměře 19,6 m², který se nachází ve 2. patře zrekonstruovaného bytového domu v ulici Prostřední v Ústí nad Labem. Vytápění je řešeno elektrickým kotlem, ohřev vody zajišťuje bojler. K dispozici je také elektronická plotýnka na vaření. Měsíční nájemné činí 1.897 Kč + zálohy na služby 2.200 Kč/osobu, které jsou spojené s užíváním bytu. Elektřinu si nájemce přepisuje na sebe. K nastěhování ihned. Provize realitní kanceláře činí 6.050 Kč vč. DPH. V případě zájmu nás neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

19 m²

Cena

1 897 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

100 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Prostřední 161/19, 400 01 Ústí nad Labem, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Ústí nad Labem

1 ložnice byt o velikosti 20.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 20 m²

Prostřední, 400 04 Ústí nad Labem, Czechia

1 897 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 21.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 21 m²

Mahenova 212/6, 400 01 Ústí nad Labem, Czechia

1 924 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy