byt s 1 ložnicí o velikosti 29 m² v Ostrava

Lechowiczova, 702 00 Ostrava, Czechia

7 700 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk

Pronájem, byt 1+kk, 29 m², Moravská Ostrava, ul. Lechowiczova Nabízím k dlouhodobému podnájmu byt 1+kk s balkonem v 10. NP revitalizovaného panelového domu. Slunný byt je ve velmi dobře udržovaném stavu. Je vybaven kuchyňskou linkou s varnou deskou a myčkou, pračkou, lednicí, postelí s úložným prostorem, komodou a vestavnými skříněmi v předsíni. Nachází se v klidné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti a s dobrou dostupností MHD do centra města i ostatních městských částí. K nastěhování bude připraven od , prohlídka je možná po domluvě.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

29 m²

Cena

7 700 Kč

Cena za m²

266 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Lechowiczova, 702 00 Ostrava, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Ostrava

1 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 36 m²

Ruská, 706 02 Ostrava, Czechia

6 480 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 36 m²

Ruská, 703 00 Ostrava, Czechia

6 480 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 31.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 31 m²

Chopinova, 702 72 Ostrava, Czechia

6 700 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy