byt s 1 ložnicí o velikosti 25 m² v Nový Jičín

Palackého, 742 42 Nový Jičín, Czechia

9 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk Nový Jičín, ul.Palackého.

Nabízíme pronájem zcela nového bytu 1+kk o velikosti 25m 2 v 2.NP kompletně zrekonstruovaného domu Rezidence Palackého, kde bylo vše vybudováno ve vyšším standardu, který se týká použitých materiálů jak při výstavbě celého komplexu, tak i při vybavení jednotlivých bytových jednotek. Byt vyniká moderním designem, kvalitním zpracováním a praktickým dispozičním řešením. Na míru vyrobená kvalitní a moderní kuchyňská linka disponuje elektrickou troubu, indukční varnou deskou, digestoří. Tento byt má k dispozici sklepní kóji a v případě zájmu je možnost připlatit si parkovací stání za 1.500, Kč/měsíc. Jiná možnost parkování v areálu není. Byt je vybaven vinylovou podlahou, dlažbou v koupelně. O komfortní teplotu se stará elektrické podlahové vytápění, ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler. Díky praktickému dispozičnímu řešení může být tento byt lukrativní volbou, jak pro jedince, tak páry. K dispozici je výtah, kamerový systém, závora pro klidné parkování a zvonky s kamerou pro větší bezpečí. Byt se nacházejí v lukrativní a velmi dobře dostupné lokalitě, v blízkosti všech potřebných služeb, obchodních center, zastávek MHD i volnočasových aktivit. Byt je ihned volný. Cena nájmu činí 9.500, Kč + zálohy na energie a služby ve výši 2.800, Kč. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 19.000, Kč + provize RK ve výši 9.500, Kč + DPH. Majitel doporučuje zřízení pojištění odpovědnosti a domácnosti. Doporučujeme shlédnout virtuální prohlídku Velmi rád Vám poskytnu jakékoliv bližší informace po telefonické domluvě, popř. na osobním setkání.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

25 m²

Cena

9 500 Kč

Cena za m²

380 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Palackého, 742 42 Nový Jičín, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Nový Jičín

1 ložnice byt o velikosti 30.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m²

U Jičínky 388/18, 741 01 Nový Jičín, Czechia

9 400 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 30.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m²

U Jičínky, 742 42 Nový Jičín, Czechia

9 400 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 30.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m²

U Jičínky, 742 42 Nový Jičín, Czechia

9 400 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy