byt s 1 ložnicí o velikosti 42 m² v Nový Jičín

Palackého, 742 42 Nový Jičín, Czechia

10 200 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk Nový Jičín

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu světlý byt v osobním vlastnictví o dispozici 1+kk a výměře 28 m 2 v rezidenčním domě na ulici Palackého v Novém Jičíně. Byt se nachází v kompletně zrekonstruovaném domě s výtahem a vyhrazeným parkovacím stáním. Nabízí moderní, čisté a klidné bydlení v docházkové vzdálenosti do centra města. Dispozice: • hlavní obytná místnost s kuchyňským koutem • koupelna se sprchovým koutem a WC • chodba s prostorem na skříň Vybavení bytu • kuchyňská linka s vestavnou troubou, varnou deskou, digestoří a myčkou • moderní koupelna se sprchovým koutem • závěsné WC • umyvadlo se zrcadlem • elektrický bojler • podlahové vytápění • francouzské okno s dostatkem denního světla Byt je světlý, prakticky řešený a připravený k okamžitému nastěhování. Lokalita: Dům se nachází v širším centru Nového Jičína s výbornou dostupností služeb i dopravy. V okolí se nachází: • centrum města • obchody a služby • restaurace a kavárny • zastávky MHD • školy a školky • zdravotní středisko • zeleň a možnosti procházek Byt je vhodný pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají moderní a klidné bydlení s dobrou dostupností do centra. Tato nabídka je určena výhradně osobám bez evidence v registru exekucí. Pronajímatel si vyhrazuje právo prověřit bonitu zájemců, aby zajistil stabilní a bezproblémový nájemní vztah. Pro uzavření nájemní smlouvy je nutné doložit pravidelný a dostatečný příjem (např. pracovní smlouvu, výměr důchodu apod.). Měsíční nájemné činí 10.200, - kč včetně záloh za služby pro 1 osobu + elektřina na nájemce bude zajištěna ke společnosti Innogy nebo ČEZ Kauce 20.400,-Kč (kauci nesplátkujeme) Poplatek RK 11.000,-Kč

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

42 m²

Cena

10 200 Kč

Cena za m²

243 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Palackého, 742 42 Nový Jičín, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Nový Jičín

1 ložnice byt o velikosti 30.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m²

U Jičínky 388/18, 741 01 Nový Jičín, Czechia

9 400 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 30.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m²

U Jičínky, 742 42 Nový Jičín, Czechia

9 400 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 30.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m²

U Jičínky, 742 42 Nový Jičín, Czechia

9 400 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy