Košická, 120 09 Prague, Czechia
19 900 Kč / měsíc
Pronájem 1kk bytu, 49m², ve Starých Vršovicích Nabízíme k pronájmu světlý byt 1+kk o velikosti 49 m² ve vyhledávané lokalitě Starých Vršovic, pouhých 500 metrů od vstupu do oblíbeného parku Grébovka. Při vstupu do bytu se nachází praktická chodba vybavená pračkou a sušičkou. Z chodby je vstup do plně vybavené koupelny. Hlavní část bytu tvoří prostorná a vzdušná obytná místnost, kterou lze chytře rozdělit na relaxační a spací zónu. Součástí bytu je nová moderní kuchyňská linka se zabudovanými spotřebiči, myčkou, lednicí s mrazákem, indukční varnou deskou a troubou. K bytu patří ještě půdní prostor, který je ideální na uschování sezonních věcí. Atraktivní lokalita nabízí skvělou dostupnost do centra i veškerou občanskou vybavenost v okolí. Ideální bydlení pro jednotlivce či pár, kteří ocení kombinaci klidného prostředí a městského života. Pro více informací nebo sjednání prohlídky nás neváhejte
Pronájem 1kk bytu, 49m², ve Starých Vršovicích Nabízíme k pronájmu světlý byt 1+kk o velikosti 49 m² ve vyhledávané lokalitě Starých Vršovic, pouhých 500 metrů od vstupu do oblíbeného parku Grébovka. Při vstupu do bytu se nachází praktická chodba vybavená pračkou a sušičkou. Z chodby je vstup do plně vybavené koupelny. Hlavní část bytu tvoří prostorná a vzdušná obytná místnost, kterou lze chytře rozdělit na relaxační a spací zónu. Součástí bytu je nová moderní kuchyňská linka se zabudovanými spotřebiči, myčkou, lednicí s mrazákem, indukční varnou deskou a troubou.
K bytu patří ještě půdní prostor, který je ideální na uschování sezonních věcí. Atraktivní lokalita nabízí skvělou dostupnost do centra i veškerou občanskou vybavenost v okolí. Ideální bydlení pro jednotlivce či pár, kteří ocení kombinaci klidného prostředí a městského života. Pro více informací nebo sjednání prohlídky nás neváhejte
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
1
Velikost
49 m²
Cena
19 900 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
07-05-2026
Novostavba
Ano
Cena za m²
406 Kč
Inzerát se nachází na adrese Košická, 120 09 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha