byt s 1 ložnicí o velikosti 46 m² v Praha

Svatoslavova, 140 00 Prague, Czechia

19 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 23-04-2026

Pronájem bytu 1+kk 46m²

Pronájem bytu 1+kk, 46 m², Praha 4 - Nusle Pronájem útulného bytu 1+kk, 46 m² – Praha 4, Nusle Nájemné: 19.000,-- Kč Kauce: 19.000,-- Kč Poplatky: cca 4000,-- Kč Odměna RK: 19.000,-- Kč + DPH Volné: ihned Adresa: Svatoslavova 611/3 Nabízíme k pronájmu originální půdní byt o dispozici 1+kk a výměře 46 m², situovaný v klidné části pražských Nuslí, v ulici Svatoslavova. Byt se nachází v nejvyšším, šestém patře udržovaného činžovního domu s výtahem. Součástí domu je také vnitroblok, který mohou nájemníci využívat k odpočinku. Jednotka vznikla jako půdní vestavba v roce 2019 a díky kvalitnímu zateplení nabízí příjemné bydlení s efektivními provozními náklady. Velkým benefitem je výrazné ateliérové okno, které přivádí do interiéru dostatek přirozeného světla a dodává prostoru vzdušnost i osobitý charakter. Západní orientace navíc zajišťuje příjemnou atmosféru zejména v odpoledních a večerních hodinách. Interiér je řešen moderně a s důrazem na kvalitu provedení. K dispozici jsou dřevěné podlahy, podlahové vytápění, klimatizace a bezpečnostní vstupní dveře. Koupelna je prostorná a elegantně zpracovaná, vybavená sprchovým koutem, toaletou a kvalitní sanitou doplněnou designovým radiátorem. Byt je ideální volbou pro jednotlivce nebo pár, kteří ocení klidné bydlení s dobrou dostupností do centra a zároveň chtějí bydlet v něčem ne zcela typickém. Nusle patří mezi oblíbené pražské lokality s kompletní občanskou vybaveností. V okolí najdete širokou nabídku kaváren, restaurací, obchodů i parků. Výborné spojení zajišťují tramvaje a nedaleké stanice metra Vyšehrad (linka C) a Karlovo náměstí (linka B). Byt nabízí kombinaci klidného bydlení, dobré dostupnosti a osobité atmosféry. Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

46 m²

Cena

19 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

23-04-2026

Výtah

Ano

Novostavba

Ano

Cena za m²

413 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Svatoslavova, 140 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 37 m²

Pod Soutratím, 101 33 Prague, Czechia

15 270 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 24 m²

155 21 Prague, Czechia

15 400 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 24 m²

Na Radosti, 155 21 Prague, Czechia

15 400 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy