byt s 1 ložnicí o velikosti 41 m² v Písek

Velké náměstí, Písek, Czechia

12 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 08-04-2026

Pronájem bytu 1+kk 41m²

Pronájem bytu 1+kk s terasou, 41 m², Velké nám., Písek Nabízíme k pronájmu nadstandardní byt 1+kk o výměře 29 m² s terasou o výměře 13 m² , v jedinečném rezidenčním projektu v atraktivní lokalitě centra Písku na Velkém náměstí, v domě U Zlatého kříže. Funkcionalistický dům s bohatou historií prošel kompletní rekonstrukcí. Byt se nachází ve 3. NP a nabízí vzdušný obytný prostor spojený s kuchyňským koutem s linkou vybavenou spotřebiči (myčka, lednice s mrazákem, varná deska, trouba a digestoř) a s výstupem na terasu, situovanou do klidného vnitrobloku, s výhledem na Děkanský kostel. Koupelna je společná s toaletou a vybavená sprchovým koutem, umyvadlem a pračkou. V předsíní bytu je umístěna šatní skříň. Byt se pronajímá zařízený. K bytu náleží sklepní kóje v suterénu domu o výměře 2 m². V budově je výtah a zabezpečený vstup do domu. Jedná se o skutečně exkluzivní bydlení v centru Písku. Veškerá občanská a dopravní vybavenost v bezprostřední blízkosti.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

41 m²

Cena

12 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

08-04-2026

Zařízené

Ano

Výtah

Ano

Terasa

Ano

Cena za m²

305 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Velké náměstí, Písek, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Písek

1 ložnice byt o velikosti 25.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 25 m²

Pražská 220, 397 01 Písek, Czechia

10 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 31.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 31 m²

Chelčického, 397 41 Písek, Czechia

10 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 49.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 49 m²

Chelčického, 397 41 Písek, Czechia

10 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy