byt s 1 ložnicí o velikosti 41 m² v Brno

Dusíkova, 638 00 Brno, Czechia

15 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk 41m²

Pronájem bytu 1+kk s balkonem a garážovým stáním - , ul. DusíkovaBrno Nabízíme k pronájmu moderní, nezařízený byt 1+kk 41,5m² s balkonem v oblíbené lokalitě na ulici Dusíkova. Byt se nachází v 6. NP domu s výtahem. K bytu náleží prostorný sklep a vyhrazené parkovací stání v podzemní garáži. Nájemné vč. parkovacího stání 15 000,-Kč/měs., zálohy na služby ve výši 3 196,-Kč/měs. + záloha na energie ve výši 1 130,-Kč. Majitelé bytu požadují peněžitou jistotu. Provize RK ve výši jednoho měsíčního nájmu + DPH. Dispozice: Prostorná obytná místnost s plovoucí podlahou a vstupem na balkon. Součástí je kuchyňský kout vybavený linkou se spotřebiči (lednice, el. trouba, sklokeramická varná deska, digestoř). V předsíni umístěna praktická vestavěná skříň s dostatkem úložného prostoru. Koupelna s vanou, toaletou, topným žebříkem a přípravou na pračku. Plastová okna se žaluziemi a záclonami pro okamžité soukromí. Možnost připojení na internet a kabelovou televizi UPC (smlouva mezi poskytovatelem a nájemcem). Dům se nachází v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností v bezprostřední blízkosti (obchody, služby, restaurace). Skvělá dostupnost do centra města a klidné okolí dělají z tohoto bytu ideální místo pro váš nový domov. Nájemní smlouva se uzavírá na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení. Majitel preferuje nájemce bez domácích mazlíčků a nekuřáky. Byt je vhodný pro jednu max. dvě osoby. Volné od .

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

41 m²

Cena

15 000 Kč

Cena za m²

366 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Dusíkova, 638 00 Brno, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Brno

1 ložnice byt o velikosti 25.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 25 m²

Rotalova, 613 00 Brno, Czechia

12 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 26.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 26 m²

Královopolská, 612 93 Brno, Czechia

12 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 29 m²

Vranovská, 613 00 Brno, Czechia

12 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy