byt s 1 ložnicí o velikosti 40 m² v Zábřeh

Sušilova 1291/46, 789 01 Zábřeh, Czechia

7 800 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 15-01-2024

Pronájem bytu 1+kk 40m²rezervováno

Pronájem bytu 1+kk, 40 m², ul. Sušilova, Zábřeh na Moravě Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 1+kk, 40 m², který se nachází ve 3. patře cihlového, rekonstruovaného domu v Zábřehu na Moravě. Vytápění v bytě je řešeno přímotopy s regulovatelným nastavením teploty, ohřev vody elektrickým bojlerem. Byt je částečně vybavený, plastová okna, skříň, stůl, židle. Prostorná kuchyň, koupelna s vanou, toaleta. Parkování u domu. Nájemné je 7.800 Kč + 500 Kč zálohy na vodu + cca 2.000 Kč zálohy na elektřinu a internet 250 Kč. Peněžitá jistota 16.000 Kč. Provize 7.800 Kč. Upřednostňujeme slušné a pracující nájemníky. Pro více informací volejte makléře této nabídky. Zveme Vás na prohlídku.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

40 m²

Cena

7 800 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

15-01-2024

Zařízené

Ano

Parkování

Ano

Cena za m²

195 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Sušilova 1291/46, 789 01 Zábřeh, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Zábřeh

2 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 37 m²

Severovýchod, 789 15 Zábřeh, Czechia

8 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 46.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 46 m²

Sušilova, 789 01 Zábřeh, Czechia

9 100 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy