Zveřejněno dnes

byt s 1 ložnicí o velikosti 40 m² v Františkovy Lázně

Anglická, 351 01 Františkovy Lázně, Czechia

9 490 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-07-2026

Pronájem bytu 1+kk 40m²

Pronájem 1+KK, 40 m², ul. Anglická, Frant. Lázně Pronájem 1+KK, 40 m², ul. Anglická, Frant. Lázně Nabízíme k pronájmu kompletně zařízenou byt 1+KK v prvním patře domu v lázeňské zóně Františkových Lázní. Kuchyň je vybavená kuchyňskou linkou, sporákem a lednicí. Tento byt nabízíme k dlouhodobému pronájmu. Požadujeme vratnou kauci ve výši 25.000 Kč. K uvedené ceně se připočítává cena za služby měsíčně (tj. na otop cca 1300 Kč, teplá voda 600 Kč, studená voda 400 Kč, elektřina 500 Kč (záleží taktéž na počtu osob). Ideální pro pendlery. Pronajímatel si vyhrazuje právo výběru nájemce. Parkovat lze na veřejné komunikaci nebo u domu v uzamčené zahradě za příplatek 500 Kč za jedno stání, max. 2 auta. Tento byt doporučuji pro svou polohu a stav.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

40 m²

Cena

9 490 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-07-2026

Cena za m²

237 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Anglická, 351 01 Františkovy Lázně, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Františkovy Lázně

2 ložnice byt o velikosti 38.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 38 m²

AUTOSERVIS U KOSTELA, Americká 31/52, 351 01 Františkovy Lázně, Czechia

10 800 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 46.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 46 m²

Americká, 351 01 Františkovy Lázně, Czechia

10 990 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy