byt s 1 ložnicí o velikosti 38 m² v Benešov

102. pluku, 255 98 Benešov, Czechia

14 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-04-2026

Pronájem bytu 1+kk 38m²

Pronájem bytu 1+kk o rozloze 37,6 m², balkon 7,2 m² Nabízíme k pronájmu bezbariérový byt 1+kk o rozloze 37,6 m² ve 2. patře novostavby bytového domu nedaleko centra města Benešov. Jedná se o zcela nový byt, připravený k nastěhování. V docházkové vzdálenosti se nachází obchody, služby, úřady, lékárny, doktoři, nemocnice apod. Vlakové a autobusové nádraží je vzdálené 500 m. chůze od bytu. Byt je vybaven kuchyňskou linkou se sporákem s troubou a lednicí s mrazákem. V koupelně pračka. K bytu dále náleží vlastní sklepní kóje. Možnost pronájmu garážového stání za 2.500,- Kč/měsíc. Samostatná měřidla vody, topení a elektřiny. Nájemné 14.500,- Kč, poplatky 4.000,- Kč (včetně elektřiny, optického internetu a úklidu společných prostor), kauce 30.000,- Kč, odměna RK 17.545 vč. DPH. V Benešově se nachází veškerá občanská vybavenost - MŠ, ZŠ, SŠ, obchody, služby, restaurace, poliklinika, lékárna, pošta, úřady, sportovní a kulturní vyžití. Přímé autobusové a vlakové spojení do Prahy. Volné od .

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

38 m²

Cena

14 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-04-2026

Cena za m²

382 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese 102. pluku, 255 98 Benešov, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Benešov

1 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 36 m²

Čechova, 256 01 Benešov, Czechia

12 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 36 m²

Benešov, SO ORP Benešov, Czechia

12 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 49.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 49 m²

Červené Vršky, 255 98 Benešov, Czechia

12 490 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy