byt s 1 ložnicí o velikosti 36 m² v Ostrava

Ruská, 703 00 Ostrava, Czechia

6 480 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk 36m²

Pronájem bytu 1+kk, 36 m², Ostrava, ul. Ruská Nabízíme k pronájmu prostorný a moderní byt o dispozici 1+kk ve 2. nadzemním podlaží ze 3. Byt se nachází v cihlovém domě na ulici Ruská v Ostravě-Vítkovicích a to v oploceném areálu Lipový dvůr. Celková výměra činí 36 m². Byt je situován v klidném domě s 12 bytovými jednotkami. Vhodný pro jednotlivce, či pár. Zálohy na energie (měsíčně): elektřina: 1085 Kč, teplo: 1475 Kč, voda: 225 Kč/osoba. Paušální měsíční poplatek: úklid společných prostor: 300 Kč. K bytu si dále můžete pronajmou: vlastní parkovací místo: 500 Kč/měsíc, sklepní kóje: 80 Kč/m²/měsíc. Cena : 6480 Kč + služby Kauce 24 000 Kč + provize RK 12 000 Kč. Jestli Vás tato nabídka zaujala neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

36 m²

Cena

6 480 Kč

Cena za m²

180 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Ruská, 703 00 Ostrava, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Ostrava

1 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 36 m²

Ruská, 706 02 Ostrava, Czechia

6 480 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 31.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 31 m²

Chopinova, 702 72 Ostrava, Czechia

6 700 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy