byt s 1 ložnicí o velikosti 36 m² v Plzeň

Veleslavínova, 306 17 Pilsen, Czechia

13 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-04-2026

Pronájem bytu 1+kk 36m²

Pronájem bytu 1+kk, 36 m², Veleslavínova ul., Plzeň Nabízíme k dlouhodobému pronájmu citlivě zrekonstruovaný byt o dispozici 1+kk, nabízející podlahovou plochu 36 m². Jednotka se nachází v 4. NP kompletně zrekonstruovaného historického bytového domu s výtahem ve Veleslavínově ulici v Plzni situované v centru města Plzně. Při rekonstrukci byly použity prémiové materiály a zařizovací předměty. K dispozici je příjemné posezení ve vnitrobloku. V ceně pronájmu je kompletní vybavení viz. foto. Vytápění i ohřev teplé vody je řešen dálkově. Parkování je možné v ulici za 700, Kč/rok. Elektřina se převádí na nájemce. Zálohy na služby ve výši 2.500, Kč včetně internetu a úklidu společných prostor. Kauce ve výši dvou nájmů. Provize ve výši jednoho nájmu..

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

36 m²

Cena

13 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-04-2026

Výtah

Ano

Parkování

Ano

Cena za m²

375 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Veleslavínova, 306 17 Pilsen, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Plzeň

1 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 28 m²

Jablonského, 305 40 Pilsen, Czechia

11 490 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 31.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 31 m²

Toužimská, 323 34 Pilsen, Czechia

11 500 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 47.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 47 m²

Plzenecká, 304 97 Pilsen, Czechia

11 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy