Zveřejněno před 4 dny
Kamenný Újezd, Kocanda, 11733, 338 42 Kamenný Újezd u Rokycan, Czechia
11 500 Kč / měsíc
Pronájem bytu 1+kk s park. st. 35 m², Kamenný Újezd Exklusivně nabízíme k pronájmu moderní byt 1+kk v novostavbě v obci Kamenný Újezd. Byt o výměře 35 m² se nachází v 1. patře cihlového domu a je ideální pro jednotlivce nebo pár hledající klidné a kvalitní bydlení. Byt je prakticky nový, světlý, teplý a nízkoenergetický. Kuchyňský kout je kompletně vybaven – lednice, varná deska, trouba, digestoř a dřez. Na podlaze je kvalitní lino v dekoru plovoucí podlahy. Objekt je zateplený, vybaven LED osvětlením, nízkoenergetickými spotřebiči a novým plynovým vytápěním. Veškerá měřidla energií jsou oddělena. Součástí pronájmu je jedno parkovací místo přímo u domu a možnost využití zahrádky. Autobusová zastávka je před domem, vlaková stanice cca 500 m. Nájemné 11 500 Kč + zálohy na energie a internet 3 500 Kč měsíčně. Kauce 23 000 Kč, provize RK jeden měsíční nájem plus DPH. K nastěhování ihned.
Pronájem bytu 1+kk s park. st. 35 m², Kamenný Újezd Exklusivně nabízíme k pronájmu moderní byt 1+kk v novostavbě v obci Kamenný Újezd. Byt o výměře 35 m² se nachází v 1. patře cihlového domu a je ideální pro jednotlivce nebo pár hledající klidné a kvalitní bydlení. Byt je prakticky nový, světlý, teplý a nízkoenergetický. Kuchyňský kout je kompletně vybaven – lednice, varná deska, trouba, digestoř a dřez. Na podlaze je kvalitní lino v dekoru plovoucí podlahy.
Objekt je zateplený, vybaven LED osvětlením, nízkoenergetickými spotřebiči a novým plynovým vytápěním. Veškerá měřidla energií jsou oddělena. Součástí pronájmu je jedno parkovací místo přímo u domu a možnost využití zahrádky. Autobusová zastávka je před domem, vlaková stanice cca 500 m. Nájemné 11 500 Kč + zálohy na energie a internet 3 500 Kč měsíčně. Kauce 23 000 Kč, provize RK jeden měsíční nájem plus DPH. K nastěhování ihned.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
1
Velikost
35 m²
Cena
11 500 Kč
Cena za m²
329 Kč
Inzerát se nachází na adrese Kamenný Újezd, Kocanda, 11733, 338 42 Kamenný Újezd u Rokycan, Czechia
Načítání mapy