Zveřejněno před 3 dny

byt s 1 ložnicí o velikosti 35 m² v Praha

Stočesova, 161 00 Prague, Czechia

18 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-06-2026

Pronájem bytu 1+kk 35m²

Pronájem NOVÉHO bytu 1+kk, 40 m²/Terasa, novostavba, Praha 6, ul. Stočesova + ga K dispozici od Pronájem nového bytu 1+kk, 32 m² s terasou 5 m² a sklepem 3 m², který se nachází v 1. patře cihlové novostavby v rezidenci U Šárky, Praha 6 – Ruzyně, ulice Stočesova (dům C2) + garážové stání. Byt zařízen kuchyňskou linkou Oresi, vybavenou spotřebiči (indukce, lednice s mrazákem, el. trouba, myčka nádobí, digestoř). V koupelně sprchový kout, topný žebřík, toaleta a pračka. Dále interiérové dveře, plastová okna, vinylová podlaha a dlažba, nové rozvody vody, elektřiny a odpadů, protipožární vchodové dveře. Garážové stání za 2 000 Kč měsíčně. Výborná dopravní dostupnost, 2 min. chůzí MHD, zast. Dědina, 12 min. metro A, zast. Nádraží Veleslavín. V blízkosti domu se nachází Obchodní centrum Šestka, Obora Hvězda nebo Divoká Šárka. Cizinci vítáni. Provize RK.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

35 m²

Cena

18 900 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-06-2026

Cena za m²

540 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Stočesova, 161 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 37 m²

Pod Soutratím, 101 33 Prague, Czechia

15 270 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 24 m²

155 21 Prague, Czechia

15 400 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 24 m²

Na Radosti, 155 21 Prague, Czechia

15 400 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy