Zveřejněno dnes
Černý Most, Hlavní město Praha, Czech Republic
13 000 Kč / měsíc
Pronájem bytu 1+kk, 35 m and sup2 Praha, Rajská zahrada Nabízím k dlouhodobému pronájmu byt 1+kk o velikosti 35 m and sup2; v Praha, ul. Dobrovolného, Praha 9. Byt je plně vybavený a disponuje rozkládací pohovkou, která nabízí plnohodnotné spaní s roštem a matrací o rozměru cm. V koupelně se nachází sprchový kout, pračka a skříňka pod umyvadlem. Byt se nachází v 1. podzemním podlaží (suterénu). I přesto, že jsou okna na úrovni země, je byt díky dvěma oknům dostatečně světlý. Na oknech jsou navíc instalovány venkovní žaluzie, které zajišťují komfortní regulaci světla i soukromí. Dům má skvělou dopravní dostupnost. Stanice metra Rajská zahrada je vzdálena pouhých 660 m. Tři minuty od domu se nacházejí autobusové zastávky se spoji směrem na Černý Most nebo Hloubětín. Nájemné: 13 000 Kč / měsíc Poplatky: 4 000 Kč pro jednu osobu + 600 Kč elektřina (poplatky jsou hrazeny formou měsíčních záloh) Vratná kauce: 30 000 Kč Provize RK: 13 000 Kč K nastěhování ihned.
Pronájem bytu 1+kk, 35 m and sup2 Praha, Rajská zahrada Nabízím k dlouhodobému pronájmu byt 1+kk o velikosti 35 m and sup2; v Praha, ul. Dobrovolného, Praha 9. Byt je plně vybavený a disponuje rozkládací pohovkou, která nabízí plnohodnotné spaní s roštem a matrací o rozměru cm. V koupelně se nachází sprchový kout, pračka a skříňka pod umyvadlem. Byt se nachází v 1. podzemním podlaží (suterénu). I přesto, že jsou okna na úrovni země, je byt díky dvěma oknům dostatečně světlý. Na oknech jsou navíc instalovány venkovní žaluzie, které zajišťují komfortní regulaci světla i soukromí.
Dům má skvělou dopravní dostupnost. Stanice metra Rajská zahrada je vzdálena pouhých 660 m. Tři minuty od domu se nacházejí autobusové zastávky se spoji směrem na Černý Most nebo Hloubětín. Nájemné: 13 000 Kč / měsíc Poplatky: 4 000 Kč pro jednu osobu + 600 Kč elektřina (poplatky jsou hrazeny formou měsíčních záloh) Vratná kauce: 30 000 Kč Provize RK: 13 000 Kč K nastěhování ihned.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
1
Velikost
35 m²
Cena
13 000 Kč
Cena za m²
371 Kč
Inzerát se nachází na adrese Černý Most, Hlavní město Praha, Czech Republic
Načítání mapy
Související nabídky, Praha