byt s 1 ložnicí o velikosti 34 m² v Praha

Sicherova, 190 15 Prague, Czechia

16 600 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk 34m²

Pronájem bytu 1+kk 34 m² Sicherova, Praha Hledáte útulné a prakticky řešené bydlení s dobrou dostupností do centra? Právě jste ho našli. Nabízím k pronájmu světlý byt o dispozici 1+kk (34,39 m) s balkonem, který je ideální pro single nebo mladý pár, kteří chtějí bydlet pohodlně a bez starostí. Vše, co vidíte na fotografiích, v bytě zůstává, takže se můžete rovnou nastěhovat. Menší domácí mazlíček je možný po předchozí domluvě s majitelem Hlavní obytný prostor tvoří vzdušný obývací pokoj s kuchyňským koutem, který nabízí dostatek místa jak pro relax, tak i pro práci z domova. Kuchyně je vybavena lednicí, elektrickým sporákem a troubou. Samozřejmostí je také koupelna s vanou, s pračkou a praktická vstupní chodba s úložným prostorem. Bonus? Balkon pro ranní kávu nebo večerní relax Metro Rajská zahrada cca 20 min pěšky / 11 min autobusem Westfield Černý Most cca 10 min autem Do centra Prahy se dostanete pohodlně do 30 minut V okolí najdete i zelené plochy a možnosti procházek, ideální pro odpočinek po práci. Nájem: 16 600 Kč (včetně elektřiny) Poplatky: 2 984 Kč / 2 osoby Provize RK: ve výši jednoho nájmu Vratná kauce: 16 600 Kč Elektřina se na nájemce nepřepisuje vše máte jednoduše v jedné platbě. Byt je připravený k okamžitému nastěhování, je částečně vybavený (kromě TV a doplňků zůstává vše), disponuje balkonem i sklepem, nabízí skvělou dostupnost a představuje ideální startovací bydlení. V případě zájmu o prohlídku mě prosím neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

34 m²

Cena

16 600 Kč

Cena za m²

488 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Sicherova, 190 15 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 20.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 20 m²

Perucká, 120 09 Prague, Czechia

13 490 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 33.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 33 m²

Vysočany, Praha 9, Czech Republic

13 490 Kč / měsíc

Nové
1 ložnice byt o velikosti 18.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 18 m²

Na Břevnovské pláni, 163 00 Prague, Czechia

13 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy