byt s 1 ložnicí o velikosti 34 m² v Praha

Štěchovická, 100 31 Prague, Czechia

18 490 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk 34m²

Pronájem bytu 1+kk, Štěchovická, Strašnice, 34 m² Nabízíme vám k dlouhodobému podnájmu světlý a prakticky řešený byt 1+kk v oblíbené lokalitě pražských Strašnic na Praze 10. Tento příjemný byt o celkové výměře 34 m² se nachází ve čtvrtém patře udržovaného domu s výtahem a disponuje bonusem v podobě balkonu, který je ideální pro ranní kávu, a také sklepem pro uložení sezónních věcí. Interiér je nabízen jako částečně vybavený, což vám dává skvělou příležitost dotvořit si domov přesně podle vlastního vkusu a potřeb. Kuchyňský kout je plně připraven ke každodennímu vaření díky elektrické troubě, varné desce, digestoři a myčce nádobí. Hlavní obytná místnost je krásně prosvětlená a nabízí dostatek prostoru pro komfortní zónu na spaní, odpočinek i jídelní kout. Moderně řešená koupelna je osazena sprchovým koutem a umyvadlem, přičemž toaleta je pro větší soukromí umístěna samostatně. Lokalita vyniká svou kompletní občanskou vybaveností i množstvím zeleně. Jen pár kroků od domu najdete supermarket Albert, menší obchody s potravinami, poštu i lékařskou péči. Pro milovníky aktivního odpočinku je v docházkové vzdálenosti vyhlášený sportovní a relaxační areál Gutovka. Skvělé spojení s celou Prahou zajišťují nedaleké tramvajové linky a stanice metra linky A – Strašnická, díky kterým budete v srdci metropole během několika minut. Byt je připraven k nastěhování ihned . Energetická třída: G (průkaz nedodán).

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

34 m²

Cena

18 490 Kč

Cena za m²

544 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Štěchovická, 100 31 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 31.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 31 m²

Spolupráce, 140 00 Prague, Czechia

14 800 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 28 m²

Peroutkova, 150 00 Prague, Czechia

14 800 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 28 m²

Jabloňová, 106 00 Prague, Czechia

14 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy