Zveřejněno včera
Pokorného, 194 00 Prague, Czechia
14 900 Kč / měsíc
Krásný nový byt 1+kk, 34m², parkování, Praha 9 - Hloubětín ul. Pokorného krásný nový byt 1+kk, 34m², parkování, Praha 9 - Hloubětín ul. Pokorného Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme krásný byt, který se nachází v 2. patře nově postaveného bytového domu. Dům se nachází v klidné vilové čtvrti v Hloubětíně nedaleko parku Rokytka (in-line, dráha cyklostezka, dětské hřiště apod.. ) Byt je vybaven kuchyňkou linkou se spotřebiči (myčka, sporák s varnou deskou a horkovzdušnou troubou, lednička s mrazákem). Prostorná koupelna se sprchovým koutem. Vytápění - vlastní plynové. K bytu náleží velký sklep (6,4m². ) umístěný v suterénu domu a dále je možné si k bytu pronajmout zastřešené parkovací stání na uzamčeném pozemku u domu (viz. foto) za + 1.500Kč/měsíčně (vjezd na pozemek je řešen závorou na dálkové ovládání). Virtuální prohlídku naleznete ve fotogalerii. Byt je volný ihned. Cena: 14.900Kč + 1.000Kč/os/služby (vodné, stočné, úklid, domu odvoz odpadu apod.. ) + elektřina (spotřeba cca. 800Kč) + plyn spotřeba (cca. 1.000Kč) se převádí na nájemce. Podmínky: Vratná kauce: 1x nájem vč. služeb, Provize RK: 14.900Kč + 21% DPH, menší domácí zvíře není problém Virtuální prohlídku naleznete ve fotogalerii.
Krásný nový byt 1+kk, 34m², parkování, Praha 9 - Hloubětín ul. Pokorného krásný nový byt 1+kk, 34m², parkování, Praha 9 - Hloubětín ul. Pokorného Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme krásný byt, který se nachází v 2. patře nově postaveného bytového domu. Dům se nachází v klidné vilové čtvrti v Hloubětíně nedaleko parku Rokytka (in-line, dráha cyklostezka, dětské hřiště apod.. ) Byt je vybaven kuchyňkou linkou se spotřebiči (myčka, sporák s varnou deskou a horkovzdušnou troubou, lednička s mrazákem). Prostorná koupelna se sprchovým koutem. Vytápění - vlastní plynové. K bytu náleží velký sklep (6,4m².
) umístěný v suterénu domu a dále je možné si k bytu pronajmout zastřešené parkovací stání na uzamčeném pozemku u domu (viz. foto) za + 1.500Kč/měsíčně (vjezd na pozemek je řešen závorou na dálkové ovládání). Virtuální prohlídku naleznete ve fotogalerii. Byt je volný ihned. Cena: 14.900Kč + 1.000Kč/os/služby (vodné, stočné, úklid, domu odvoz odpadu apod.. ) + elektřina (spotřeba cca. 800Kč) + plyn spotřeba (cca. 1.000Kč) se převádí na nájemce. Podmínky: Vratná kauce: 1x nájem vč. služeb, Provize RK: 14.900Kč + 21% DPH, menší domácí zvíře není problém Virtuální prohlídku naleznete ve fotogalerii.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
1
Velikost
34 m²
Cena
14 900 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
15-05-2026
Novostavba
Ano
Parkování
Ano
Cena za m²
438 Kč
Inzerát se nachází na adrese Pokorného, 194 00 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha