byt s 1 ložnicí o velikosti 34 m² v Osek nad Bečvou

Okres Přerov, Czech Republic

10 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk 34m²

Pronájem bytu 1+kk, Jiřího z Poděbrad, Hranice, 10 500 Kč/měs, 34 m² K dlouhodobému podnájmu nabízíme moderní 1+kk v novostavbě na adrese Jiřího z Poděbrad v Hranicích. V 5. patře vás čeká světlý, prakticky řešený byt o velikosti 34 m² – ideální pro jednotlivce či pár, kteří chtějí bydlet jednoduše, čistě a bez kompromisů. Interiér je nevybavený, takže si jej snadno doladíte přesně podle svého stylu. Dispozice nabízí příjemnou obytnou část s kuchyňským koutem a dostatek místa na vše podstatné – od pohodlné postele po pracovní zónu. Díky novostavbě získáte pohodlí současného bydlení, klidné zázemí a kvalitní standard. O tepelný komfort se postará ústřední dálkové vytápění, které je praktické a bez starostí. Byt se nachází v domě s výtahem. Pokud hledáte čerstvě dokončené bydlení, které si zařídíte po svém, tento byt je skvělá volba. Pro domluvení prohlídky mě neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

34 m²

Cena

10 500 Kč

Cena za m²

309 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Okres Přerov, Czech Republic

Načítání mapy

Související nabídky, Osek nad Bečvou

2 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 36 m²

Okres Přerov, Czech Republic

10 900 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 54.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 54 m²

Okres Přerov, Czech Republic

11 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy