byt s 1 ložnicí o velikosti 34 m² v Brno

Spolková, 601 47 Brno, Czechia

13 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk 34m²

Pronájem bytu 1+kk, Spolková, Zábrdovice, 13 500 Kč/měs, 34 m² Nabízíme k podnájmu moderní byt o dispozici 1+kk s balkonem, který se nachází v 5. podlaží novostavby na ulici Spolková v Brně – Zábrdovicích. Celková plocha bytu činí 34 m² a díky promyšlenému dispozičnímu řešení nabízí příjemné a praktické bydlení pro jednotlivce nebo pár. Hlavní obytný prostor tvoří světlý pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na balkon. Kuchyně je vybavena spotřebiči, konkrétně lednicí, myčkou, mikrovlnnou troubou, troubou a dvouplotýnkovou indukční deskou. V obytné části zůstává také postel a šatní skříň, v koupelně pak pračka. Byt je tak připraven k nastěhování bez nutnosti dalších větších investic. Příjemným benefitem domu je také společná venkovní terasa na patře, která je orientovaná tak, že na ni svítí slunce po celý den. Nabízí tak ideální místo pro letní posezení s přáteli nebo klidný odpočinek. Bytový dům nabízí bezbariérový přístup i výtah. Vytápění je zajištěno ústředním dálkovým topením. Průkaz energetické náročnosti budovy je ve třídě A, tedy mimořádně úsporná. Lokalita má výbornou dostupnost do centra města. V docházkové vzdálenosti se nachází tramvajové zastávky linek č. 2, 3, 4 a 10, díky kterým se pohodlně dostanete po Brně i do centra. Centrum města je vzdálené pouhé 3 zastávky tramvají nebo přibližně 15 minut chůze. V okolí se nachází například obchod Albert a příjemným bonusem je také cyklostezka podél řeky. Byt je volný k nastěhování od 1. 5. 2026. Byt pronajímá Ideální nájemce – služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

34 m²

Cena

13 500 Kč

Cena za m²

397 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Spolková, 601 47 Brno, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Brno

Nové
1 ložnice byt o velikosti 32.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 32 m²

Pšeník 376/11, 639 00 Brno, Czechia

10 900 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 29 m²

Cejl, 601 47 Brno, Czechia

10 990 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 21.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 21 m²

Tkalcovská, 601 47 Brno, Czechia

11 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy