byt s 1 ložnicí o velikosti 33 m² v Praha

Jana Přibíka, 190 07 Prague, Czechia

17 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 05-05-2026

Pronájem bytu 1+kk 33m²

Vysočany, Jana Přibíka, byt 1+kk, 33 m², novostavba, výtah, nevybavený nábytkem Vysočany, Jana Přibíka, velmi hezký, světlý a klidný byt 1+kk, 33 m², v novostavbě, nezařízený nábytkem - aktuální fotografie prozatím nejsou k dispozici. V bytě je velký úložný prostor na chodbě: šatní skříň s nástavbou. Velká kuchyňská linka s pracovní plochou, sklokeramickou varnou deskou, troubou a digestoří. Koupelna se sprchovým koutem, pračkou a WC. Podlahy plovoucí a dlažba. Dřevěná eurookna se žaluziemi, závěsy z látky tmavého podkladu proti světlu. Orientace na Z. Parkování v uzavřeném hlídaném areálu. Dům s výtahem se nachází v klidné lokalitě v blízkosti zeleně: park Zahrádky, který poskytuje celoroční vyžití, potok Rokytka, jezírka, občerstvení, letní kino, v zimě umělé kluziště, celoročně kulturní akce. Cyklostezka přes park, která vede až k Vltavě, tenisové kurty, cyklistická a pěší stezka kolem Rokytky. Výborná dostupnost MHD: zastávka tram do 5ti min chůze, metro B Hloubětín do 5ti min tramvají. Byt je volný od 1.7., po dohodě možno od 1.6.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

33 m²

Cena

17 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

05-05-2026

Cena za m²

530 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Jana Přibíka, 190 07 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 18.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 18 m²

Křesomyslova, 128 08 Prague, Czechia

14 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 18.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 18 m²

Křesomyslova, 128 08 Prague, Czechia

14 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 27.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 27 m²

Křížová, 150 05 Prague, Czechia

14 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy