byt s 1 ložnicí o velikosti 32 m² v Praha

U Radosti, 155 21 Prague, Czechia

16 990 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 16-03-2026

Pronájem bytu 1+kk 32m²rezervováno

Pronájem byt 1+kk, 32m², Praha, Praha-Zličín, Třebonice REZERVOVÁNO. Hledáte komfortní bydlení, kde styl a praktičnost jsou opravdovou doménou bytu? Nechcete řešit zařizování nábytkem a prostě se rovnou nastěhovat? Nabízíme vybavený byt 1+kk o velikosti 32,6 m² s rekuperací a balkónem (5 m²), ve 2. nadzemním podlaží pětipodlažního domu s výtahem, v pražském Zličíně. Při navrhování vybavení se nezapomínalo na praktičnost a styl. Nový moderní nábytek, rozkládací pohovka, která umožní každodenní pohodlné spaní, vybavená kuchyňská linka, prostorná šatní skříň v předsíni, pračka v koupelně a mnoho dalších praktických vychytávek. To vše jen vyzdvihuje výjimečnost tohoto bytu. K dispozici zděný sklep v 2. PP domu. K tomu skvělé místo u metra Zličín. K nastěhování od 6.04. Z energetického hlediska (PENB) patří byt do kategorie B, což zajišťuje nízké provozní náklady, dům je vytápěn centrálně. Požadujeme dlouhodobý pronájem a vzhledem k velikosti bytu maximálně pro 2 osoby. Při podpisu nájemní smlouvy se skládá vratná kauce 20.000,- Kč a první platba nájmu 16.990 a záloh na služby 2970,- (celkem 20.000,- Kč). Elektřina přepis na nájemce. Odměna RK ve výši 17.000,- Kč + DPH 21% při podpisu rezervační smlouvy. Občanská vybavenost v Praze je samozřejmostí. Nepromarněte tuto šanci a zavolejte si pro další informace a domluvení termínu prohlídky.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

32 m²

Cena

16 990 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

16-03-2026

Výtah

Ano

Novostavba

Ano

Balkon

Ano

Cena za m²

531 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese U Radosti, 155 21 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 18.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 18 m²

náměstí Dr. Václava Holého 2543/8a, 180 00 Prague, Czechia

13 750 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 43.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 43 m²

Újezd nad Lesy, Praha 21, Czech Republic

13 800 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 18.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 18 m²

Mateřská škola Kotlaska, Kotlaska 30/3, 180 00 Prague, Czechia

13 871 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy