byt s 1 ložnicí o velikosti 32 m² v Praha

Výstavní, 149 00 Prague, Czechia

18 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk 32m²

Pronájem bytu 1+kk, Výstavní, Háje, 18900 Kč/měs, 32 m² K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Praha 11 – Háje. Byt o celkové výměře 32 m² se nachází v 5. nadzemním podlaží moderního bytového domu, který je součástí právě dokončeného rezidenčního projektu U Hostivařské přehrady. K bytu náleží balkon, sklep a podzemní parkovací stání (v ceně). Byt se nabízí volný k zařízení dle vlastních představ. Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou, vestavěnou chladničkou, myčkou, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, varnou deskou a digestoří. V obytné části je k dispozici stůl. V koupelně najdete sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo, koupelnovou skříňku a závěsné WC. Byt je vybaven bezpečnostními vstupními dveřmi, domovním telefonem, vestavěnou šatní skříní, klimatizací a přípojkou na internet. Vytápění a ohřev vody je centrální dálkové. Okna jsou plastová, s předokenními roletami na dálkové ovládání. Podlahu tvoří laminátová plovoucí krytina. Rezidenční projekt se nachází v těsné blízkosti největšího pražského přírodního koupaliště a navazuje na rozlehlé zelené plochy vhodné k relaxaci. V docházkové vzdálenosti najdete veškerou občanskou vybavenost – obchody, supermarkety, restaurace, kavárny i služby. Skvělé nákupní možnosti poskytuje také nedaleké Obchodní centrum Háje nebo Westfield Chodov, dostupné pár minut autem. Hostivařská přehrada spolu s přilehlým lesoparkem tvoří významnou rekreační oblast a nabízí bohaté možnosti sportovního vyžití. K aktivnímu odpočinku vybízí také přírodní památka Milíčovský les s rybníky, naučnými stezkami, zooparkem a cyklostezkami. Přímo v lokalitě vznikají kromě nového bydlení i prostory pro obchody, služby a restaurace. U domu se nachází autobusová zastávka Sochorcova s rychlým spojením na metro A – Strašnická a metro B – Černý Most. Stanice metra C – Háje je v docházkové vzdálenosti. Na dálnici D1 lze dojet autem během několika minut. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků. Byt je volný k nastěhování od . Energetická třída: B (velmi úsporná).

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

32 m²

Cena

18 900 Kč

Cena za m²

591 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Výstavní, 149 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 37 m²

Pod Soutratím, 101 33 Prague, Czechia

15 270 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 24 m²

155 21 Prague, Czechia

15 400 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 24 m²

Na Radosti, 155 21 Prague, Czechia

15 400 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy