byt s 1 ložnicí o velikosti 32 m² v Praha

Poděbradská, 190 07 Prague, Czechia

18 490 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk 32m²

Pronájem bytu 1kk 32 m² Nabízíme k dlouhodobému pronájmu zcela nový a prakticky řešený byt 1kk o velikosti 32m², situovaný v moderním bytovém domě s výtahem. K bytu náleží parkovací stání, které je možné k bytu pořídit za 2000 korun a velmi prostorný sklep. Dispozičně byt nabízí předsíň s prostornou vestavěnou skříní i plně vybavenou koupelnu. Hlavní dominantou je obývací pokoj s kuchyňskou linkou ve které jsou vestavěné všechny potřebné spotřebiče včetně myčky. Obývací pokoj je spojen s prostorným balkonem, který nabízí nádherný výhled třeba i k večernímu posezení. Výhodou také je, že v bytě budete žít jako první. Byt se nachází v oblíbené části města Praha-Hloubětín v nově vybudovaném projektu Tesla Hloubětín. Lokalita spojuje naprostý klid v okolí bytu, ale zároveň výbornou dopravní dostupnost i občanskou vybavenost. V docházkové vzdálenosti se nachází jak metro linky B, tramvajová zastávka tak i hlavní komunikace do centra Prahy. Sportovní vyžití pak nabízí přilehlá cyklostezka, hřiště i přilehlé parky. Byt je k nastěhování ihned. V případě zájmu o více informací nebo domluvení osobní prohlídky prosím vyplňte poptávkový formulář. Rádi vám byt osobně představíme.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

32 m²

Cena

18 490 Kč

Cena za m²

578 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Poděbradská, 190 07 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 31.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 31 m²

Spolupráce, 140 00 Prague, Czechia

14 800 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 28 m²

Peroutkova, 150 00 Prague, Czechia

14 800 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 28 m²

Jabloňová, 106 00 Prague, Czechia

14 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy