byt s 1 ložnicí o velikosti 31 m² v Brno

Královopolská, 616 00 Brno, Czechia

20 300 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 20-04-2026

Pronájem bytu 1+kk 31m²

Pronájem moderního bytu 1+kk s klimatizací a lodžií 37 m², Brno - Žabovřesky Nabízíme pronájem bydlení v oblíbené lokalitě Brno - Žabovřesky v novém projektu LIGHTHOUSE. Těšit se můžete na stylové a moderní jednotky, které jsou podpořeny/umocněny dechberoucím výhledem na blízké okolí, který Vám zpříjemní Váš pobyt. Buďte první a vyberte si nyní z bohatého výběru 1+kk a 2+kk s lodžií nebo kompaktnější variantu s výhledem. Bydlení ve vysokém komfortu, kdy se můžete ihned stěhovat: • postel (), úložné prostory, pracovní stůl, barový pult • klimatizace, venkovní žaluzie, chytrá domácnost • kompletně vybavená kuchyně (včetně nádobí, myčky) • moderní koupelna se sprchou, umyvadlem a WC A jako bonus pro nové nájemníky: • soukromá posilovna • prádelna se spotřebiči značky Miele • 3 rychlovýtahy, které Vám usnadní transport po domě • možnost pronájmu garážového stání • snadná komunikace přes ticket systém správy • flexibilní délka ubytování Nájem: 20 300 Kč + 4 000 Kč za energie, služby a vysokorychlostní Wi-Fi. Kauce: 30 000 Kč Cena se vztahuje k bytu 1+kk (31 m²) s výhledem na jih a s lodžií (6 m²). Lokalita: Brno – Žabovřesky / Královo Pole, u křížení ulic Královopolská a Hradecká. Výborná dostupnost do centra i Technologického parku, kompletní občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. FOR ENGLISH - please do not hesitate to

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

31 m²

Cena

20 300 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

20-04-2026

Cena za m²

655 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Královopolská, 616 00 Brno, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Brno

1 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 35 m²

Střední, 662 10 Brno, Czechia

16 300 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 37 m²

Košinova, 612 00 Brno, Czechia

16 400 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 37 m²

Košinova, 612 00 Brno, Czechia

16 400 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy