byt s 1 ložnicí o velikosti 31 m² v Praha

U Družstva Ideál, 140 00 Prague, Czechia

17 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk 31m²

Zrenovovaný byt 1+kk, 31 m² se sklepem Nabízím k pronájmu nově zrenovovaný byt 1+kk ve zvýšeném přízemí. Byt je světlý, moderně upravený a prakticky řešený, vybavený myčkou na nádobí, přípravou na pračku a ledničku pro dobrý komfort bydlení. Elektřina se přepisuje na nájemce. Lokalita nabízí dobrou dostupnost i občanskou vybavenost. Byt je volný ihned, vhodný pro jednotlivce nebo pár. Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

31 m²

Cena

17 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

565 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese U Družstva Ideál, 140 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 18.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 18 m²

Křesomyslova, 128 08 Prague, Czechia

14 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 18.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 18 m²

Křesomyslova, 128 08 Prague, Czechia

14 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 27.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 27 m²

Křížová, 150 05 Prague, Czechia

14 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy