Zveřejněno včera

byt s 1 ložnicí o velikosti 31 m² v Louny

Louny, Husova 400, 440 01 Louny, Czechia

7 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk 31m²

Pronájem, bytová jednotka 1+kk, 31 m², ul. Husova, Louny K trvalému pronájmu nabízím pronájem bytových jednotek v zrekonstruovaném bytovém domě Rezidence LOKO v Lounech, Husově ulici. Bytová jednotka 1+kk je vybavena pouze kuchyňskou linkou. Dominantní objekt rezidence se nachází v bezprostřední blízkosti vlakového nádraží a autobusové zastávky. Oplocený a kamerami střežený areál nabízí uživatelům bytů krom soukromí i parkovací stání ve vnitrobloku. K dispozici je rovněž recepce s odpovědným správcem, která je součástí budovy. Objekt prošel velkorysou rekonstrukcí. Krom skeletu je vše nové - moderní fasáda, nová okna (nejvyšší řada Vekra, izolační trojskla), nové vchody, kompletní zateplení fasády i střechy, nový výtah, v domě komplet nové rozvody. Ve všech bytech jsou kompletně nová jádra, koupelny / toalety a sanita (vyšší standard zařizovacích předmětů Siko), nové rozvody elektřiny, vysokorychlostní internet a moderní kuchyňské linky se základními spotřebiči. Při rekonstrukci byl kladen důraz na maximální energetickou úspornost budovy, ukazatel energetické náročnosti celkové dodané energie zařazuje budovu do třídy B, tedy odpovídající novostavbám bytových domů. Konečné náklady na bydlení: zálohy na služby 2.400,--/měsíc (pro jednu osobu, 3.500,-- pro dvě osoby), doporučené zálohy na elektřinu cca 2 500/měsíc (převádí se na nájemníka) Kauce 11.000,-- /jednorázová

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

31 m²

Cena

7 900 Kč

Cena za m²

255 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Louny, Husova 400, 440 01 Louny, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Louny

1 ložnice byt o velikosti 20.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 20 m²

Slovenského národního povstání, 440 23 Louny, Czechia

8 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 20.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 20 m²

Slovenského národního povstání, 440 23 Louny, Czechia

8 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy